Ty oči!♥O.o

28. srpna 2011 v 15:53 | Titty O.o |  ~ My babble..~


Když já prostě ... nemůžu zapomenout! ♥
Je to jakoby uvnitř mě bylo tisíc malých lidiček,každej se svojí hlavou a svýma citama,a 99,9% z nich už je z toho venku a nikdy ho znovu nechcou vidět,ale ten jeden poslední se z toho ne a ne dostat:/ ..
Ikdyž mám prostě Bambiho milionkrát radši! (Snad ani nejde použít frázi "mám radši",protože tohodle zlouna ten človíček jen nemůže dostat z mysli,zato Bambiho všichni ostatní človíčci milujou celýma svýma srdíčkama ♥

Vím,že jsem na něj neměla myslet,a tím spíš,když už jsem si to uvědomila,že už jenom tím,že o něm přemýšlím,sama sobě ubližuju,ale prostě se to stalo.Jedna až příliš dlouhá cesta autobusem a moje hlava plná myšlenek. % .. a najednou tady byly všechny ty hezký vzpomínky,a před hezkýma vzpomínkama nechceš utíkat.. ;) a pak všechny ty emoce .. byly zpátky.A zabolelo to. Jakoby se moje ♥ otřepalo > "Už Nikdy!"

A včera .. jsem čekala Bambiho - a on nepřišel.A nechal tam moji maličkost jen tak moknout a utápět se v hořkosti ♥ ... Vlastně byl včerejšek strašně zvláštní.Udělala jsem pár dobrých věcí,ale hlavně .. jsem udělala strašnou pitomost,která nebude bolet jen mě,ale i jednu z nejduležitějších ♥ .. Kdyby jste věděli,jak se za to nenávidím! Tak bych si naliskala .. kdybych to jenom prostě mohla vrátit.. a prolisknout moji opilou hlavu,aby si uvědomila,jak může ubližovat! Ona ho má fakt ráda,a já jsem taková mrcha .. a to,že teď vypadám jako největší děv.. už ani není podstatný. Prostě jsem fakt nejhorší kamarádka! .. a co je nejhorší - ještě před měsícem jsem řekla,že bych tohle nikdy neudělala! .. naprosto pochopím jakoukoliv reakci ...A to druhý ... strašně dlouho jsem stála s úplně cizím klukem .. on plakal! Kvůli holce .. což mě přimělo se nad tím vším zamýšlet .. když v tý strašný opilosti a breku propadl do skleníku, bil se se svýma nejlepšíma kamarádama a nutil mě snad tisíckrát přísahat,že to bude zase dobrý. On si to vůbec nezaslouží! Poznali jsme se tam - asi 1o minut předtím,než jsme si říkali nejdůležitější srdeční záležitosti .. to si tak občas lidi padnou do oka hned na poprvé (: ... a tak jsme si povídali,co bysme byli bez našich kamarádů .. a ti jeho tam stáli v partě a čekali,až k nim bude chtít přijít :) a bylo to tak hezký,když k nám přišel jeho nejlepší kamarád a řekl jenom "vždyť já Tě mám stejně rád,ty osle!" (: a objímali se,úplně jako to dělávaj holky :) .. tak jsem mu pak svěřila,že co já bych byla bez té svojí - nicka :) ... asi bych se opravdu z té situace nikdy nevyhrabala ♥ A ve stejný situaci byl on,a prostě mě to bolelo za něj,tak jsme spolu mluvili :) ... a mlčeli :) .. a plakali (: a pak se mě najednou zeptal - "a proč se o mě vlastně tak staráš,když se vůbec neznáme?!" .. a já nevěděla,co říct :) tak jsem se mu snažila vysvětlit,jak to vnímám s bolestí a pomáháním druhým,když víte,jak jim je (: a on je takový trdlo :D:) .. tak jsme si trosili spolu,jako dva opilci nejvíc zklamaní životem, přitom já jsem teď tak šťastná (: protože je ona šťastná! :) Protože má tak hodnýho kluka,a protože jsou spolu tak kouzelně praštění :D:) % "Lásko" .. "Ondřine!" :D ..
Protože mám tu nejlepší kamarádku,jakou můžu mít :) protože my se smějem vtipným slovům :D "Já jí jednou lisknu!" "Jo-mamo,ty debile>dřžžž!" :D
Užívejte poslední KAJNDA dny prázdnin :D:) .. a mějte se :) a smějte ;) :)

Titty ♥

P.S.-Chovej se jako evropan!:D;) :P
 


Komentáře

1 Elen :) SB♥ Elen :) SB♥ | Web | 31. srpna 2011 v 13:32 | Reagovat

♥ Děkuju za tebe ♥ Co pro mě děláš je.. :) KAJNDA NEJLEPší!! :-D  :-)  :-)

2 Lena XoXo Lena XoXo | Web | 10. září 2011 v 15:54 | Reagovat

úžasné x)

3 Lucka :) Lucka :) | Web | 13. září 2011 v 18:22 | Reagovat

Achjo... druhý odstavec sedí na mě až s mov velkou přesností... Krásně si to napsala :) ♥
A neboj se, nepřeženu to. Tos trefila, že alkohol sbližuje lidi. Znám to na vlastní kůži až moc dobře :) :D

Měj se krásně :*

4 Lena XoXo Lena XoXo | Web | 18. září 2011 v 15:08 | Reagovat

já jen že sem zas tady xD

5 MyshellaSixx MyshellaSixx | Web | 29. září 2011 v 16:11 | Reagovat

Ten song je úplne dokonalý <3 A tn článok zo začiatku úplne smutný, ale najdôležitejší je ten koniec, že ti je už dobre :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama